O nas

Firma FORCO została założona w 1994 roku. Specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu kas fiskalnych, komputerów oraz podzespołów i oprogramowania.

Oferuje kasy i drukarki fiskalne NOVITUS (dawniej OPTIMUS-IC), sprzęt komputerowy, podzespoły, oprogramowanie i multimedia istniejących na rynku marek, w które zaopatruje się u wiodących dystrybutorów, co gwarantuje doskonałą obsługę techniczną i serwisową.

Dzięki długoletniemu funkcjonowaniu na rynku komputerów i kas fiskalnych oraz stabilnej i sprawdzonej kadrze pracowników firma FORCO ma ogromne doświadczenie w obsłudze, serwisie i projektowaniu tak pojedynczych stanowisk jak i systemów kas i komputerów. Sprzedawane przez FORCO rozwiązania wykorzystywane są w nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu firmami, instytucjami oraz indywidualnymi zasobami informacji.

Atutem firmy jest wieloletnie praktyczne doświadczenie zgranego i sprawdzonego zespołu nieustannie poszerzającego swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu i oprogramowania.

Rozwiązania proponowane przez firmę FORCO mają zastosowanie tam, gdzie szybkość realizacji, uniwersalność rozwiązań oraz stabilność i niezawodność systemów i urządzeń ma podstawowe znaczenie.

Klienci firmy FORCO to małe i średnie firmy handlowe, urzędy gmin, placówki oświatowe a także odbiorcy indywidualni.